Trains from

Aberdovey to Attymon

  1. on time
    Aberdovey
    Platform 1 estimated
    19:40
    Aberdovey
    Platform 1 estimated
    20:04
    Machynlleth
    20:11
    Machynlleth
    21:21
    Shrewsbury
    Platform 4 estimated
    21:39
    Shrewsbury
    Platform 3 estimated
    23:50
    Llandudno Junction
    Platform 1 estimated
    23:59
    Llandudno Junction
    01:14
    Holyhead
    02:40
    Holyhead
    05:55
    Dublin Ferryport
    05:55
    Dublin Ferryport
    07:35
    Dublin Heuston
    07:35
    Dublin Heuston
    09:36
    Attyon Junction
    Attyon Junction
    6 changes
    Peak
  2. Aberdovey
    Platform 1 estimated
    08:22
    Aberdovey
    Platform 1 estimated
    08:45
    Machynlleth
    09:06
    Machynlleth
    10:17
    Shrewsbury
    Platform 5 estimated
    10:23
    Shrewsbury
    Platform 4B estimated
    13:17
    Holyhead
    Platform 2 estimated
    14:10
    Holyhead
    17:25
    Dublin Ferryport
    17:25
    Dublin Ferryport
    19:35
    Dublin Heuston
    19:35
    Dublin Heuston
    21:41
    Athenry
    22:31
    Athenry
    22:38
    Attyon Junction
    Attyon Junction
    6 changes
    Peak
  3. Aberdovey
    Platform 1 estimated
    19:40
    Aberdovey
    Platform 1 estimated
    20:04
    Machynlleth
    20:11
    Machynlleth
    21:21
    Shrewsbury
    Platform 4 estimated
    21:39
    Shrewsbury
    Platform 3 estimated
    23:50
    Llandudno Junction
    Platform 1 estimated
    23:59
    Llandudno Junction
    01:14
    Holyhead
    02:40
    Holyhead
    05:55
    Dublin Ferryport
    05:55
    Dublin Ferryport
    07:35
    Dublin Heuston
    07:35
    Dublin Heuston
    09:36
    Attyon Junction
    Attyon Junction
    6 changes
    Peak
  4. Aberdovey
    08:22
    Aberdovey
    08:45
    Machynlleth
    09:06
    Machynlleth
    10:17
    Shrewsbury
    Platform 5 estimated
    10:23
    Shrewsbury
    Platform 4B estimated
    13:17
    Holyhead
    Platform 2 estimated
    14:10
    Holyhead
    17:25
    Dublin Ferryport
    17:25
    Dublin Ferryport
    19:35
    Dublin Heuston
    19:35
    Dublin Heuston
    21:41
    Athenry
    22:31
    Athenry
    22:38
    Attyon Junction
    Attyon Junction
    6 changes
    Peak
  5. Aberdovey
    19:40
    Aberdovey
    20:04
    Machynlleth
    20:11
    Machynlleth
    21:21
    Shrewsbury
    Platform 4 estimated
    21:39
    Shrewsbury
    Platform 3 estimated
    23:50
    Llandudno Junction
    Platform 1 estimated
    23:59
    Llandudno Junction
    01:14
    Holyhead
    02:40
    Holyhead
    05:55
    Dublin Ferryport
    05:55
    Dublin Ferryport
    09:25
    Dublin Heuston
    09:25
    Dublin Heuston
    11:26
    Athenry
    13:23
    Athenry
    13:32
    Attyon Junction
    Attyon Junction
    7 changes
    Peak
  6. Aberdovey
    08:22
    Aberdovey
    08:45
    Machynlleth
    09:06
    Machynlleth
    10:17
    Shrewsbury
    Platform 5 estimated
    10:23
    Shrewsbury
    Platform 4B estimated
    13:17
    Holyhead
    Platform 2 estimated
    14:10
    Holyhead
    17:25
    Dublin Ferryport
    17:25
    Dublin Ferryport
    19:35
    Dublin Heuston
    19:35
    Dublin Heuston
    21:41
    Athenry
    22:31
    Athenry
    22:38
    Attyon Junction
    Attyon Junction
    6 changes
    Peak
  7. Aberdovey
    19:40
    Aberdovey
    20:04
    Machynlleth
    20:11
    Machynlleth
    21:21
    Shrewsbury
    Platform 4 estimated
    21:39
    Shrewsbury
    Platform 3 estimated
    00:48
    Holyhead
    Platform 2 estimated
    02:40
    Holyhead
    05:55
    Dublin Ferryport
    05:55
    Dublin Ferryport
    09:25
    Dublin Heuston
    09:25
    Dublin Heuston
    11:26
    Athenry
    13:23
    Athenry
    13:32
    Attyon Junction
    Attyon Junction
    6 changes
    Peak
  8. Aberdovey
    07:20
    Aberdovey
    09:18
    Shrewsbury
    Platform 4 estimated
    10:22
    Shrewsbury
    Platform 4 estimated
    13:12
    Holyhead
    Platform 2 estimated
    14:10
    Holyhead
    17:25
    Dublin Ferryport
    17:25
    Dublin Ferryport
    19:35
    Dublin Heuston
    19:35
    Dublin Heuston
    21:41
    Athenry
    22:31
    Athenry
    22:38
    Attyon Junction
    Attyon Junction
    5 changes
    Peak
  9. Aberdovey
    19:41
    Aberdovey
    20:03
    Machynlleth
    20:11
    Machynlleth
    21:24
    Shrewsbury
    Platform 5 estimated
    21:39
    Shrewsbury
    Platform 3 estimated
    23:38
    Llandudno Junction
    Platform 3 estimated
    23:48
    Llandudno Junction
    00:48
    Holyhead
    02:40
    Holyhead
    05:55
    Dublin Ferryport
    05:55
    Dublin Ferryport
    08:00
    Dublin Heuston
    08:00
    Dublin Heuston
    09:52
    Attyon Junction
    Attyon Junction
    6 changes
    Peak
  10. Aberdovey
    15:35
    Aberdovey
    17:17
    Shrewsbury
    Platform 4 estimated
    18:20
    Shrewsbury
    Platform 4 estimated
    21:34
    Holyhead
    Platform 3 estimated
    02:40
    Holyhead
    05:55
    Dublin Ferryport
    05:55
    Dublin Ferryport
    07:35
    Dublin Heuston
    07:35
    Dublin Heuston
    09:36
    Attyon Junction
    Attyon Junction
    4 changes
    Peak

Find journey information for Attymon to Aberdovey