Duration | First and last train | Trains per day | |
---|---|---|---|
To Toulouse Matabiau | 24m | 6:15 – 21:52 | 18 |
To Auch | 1h 59m | 6:52 – 21:52 | 11 |
To Cahors | 2h 31m | 7:50 – 21:52 | 11 |
To Port-la-Nouvelle | 2h 24m | 6:15 – 21:52 | 15 |
To Portet—Saint-Simon | 16m | 6:15 – 21:52 | 18 |
To Albi Ville | 1h 39m | 6:15 – 21:52 | 12 |