TrainlineTrainline to wiodąca europejska platforma sprzedaży biletów kolejowych i autobusowych

Pociągi z Burnley do Manchester

Czas podróży między Burnley i Manchester wynosi średnio 52m, a odległość między nimi to około 34 km. Normalnie kursuje 22 pociągów dziennie między Burnley i Manchester, a bilety kosztują od 14,97 €, jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem.

Pierwszy pociąg

05:37

Ostatni pociąg

23:39

Stacja odjazdu

Burnley

Stacja przyjazdu

Manchester

Czas podróży

Od 46m

Dystans

34 km

Częstotliwość

22 pociągi dziennie

Zmiany

Dostępne pociągi bezpośrednie

Cena

Od 14,97 €

Godziny pociągów od Burnley do Manchester

Sprawdź najbliższe pociągi relacji Burnley – Manchester w terminie Mon 4 Mar, korzystając z naszego poręcznego rozkładu jazdy poniżej, w tym z aktualizowanych na bieżąco informacji o peronach i podróży. Tutaj możesz wyświetlić całodniowy rozkład jazdy lub poszukać innej daty.
OdjeżdżaPrzyjeżdżaPociągCzas podróży
15:39 Na czasburnley manchester road16:25 Na czasmanchester victoriaPeron 2 northern Peak (w godzinach szczytu)Znajdź46min, bezpośredni
16:39 Na czasburnley manchester road17:25 Na czasmanchester victoriaPeron 2 northern Peak (w godzinach szczytu)Znajdź46min, bezpośredni
17:39 Na czasburnley manchester road18:25 Na czasmanchester victoriaPeron 2 northern Peak (w godzinach szczytu)Znajdź46min, bezpośredni
18:39 Na czasburnley manchester road19:26 Na czasmanchester victoriaPeron 2 northern Peak (w godzinach szczytu)Znajdź47min, bezpośredni
19:39 Na czasburnley manchester road20:25 Na czasmanchester victoriaPeron 2 northern Peak (w godzinach szczytu)Znajdź46min, bezpośredni

Podróż pociągiem relacji Burnley – Manchester

Wybieras się w podróż pociągiem relacji Burnley – Manchester? Zacznij swoją podróż z nami.

Podróż pociągiem na trasie Burnley – Manchester zajmuje średnio około 52 m, lecz kursem przyspieszonym możesz dotrzeć do celu w zaledwie 46 m. Zwykle ta licząca 34 km trasę obsługuje 22 pociągi dziennie. Usiądź wygodnie po wejściu do pociągu i zrelaksuj się – podróż do stacji Manchester nie wymaga żadnych przesiadek.

Aby pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert, zaznaczymy najtańsze bilety na przejazd pociągiem relacji Burnley – Manchester w naszym narzędziu do planowania podróży. Pamiętaj tylko, że im szybciej zarezerwujesz bilety, tym więcej zaoszczędzisz!

Chcesz już teraz zarezerwować swoje bilety kolejowe? Poszukaj ich w naszym serwisie. Czytaj dalej, aby znaleźć więcej informacji na temat podróży – rozkłady jazdy pociągów (w tym pierwsze i ostatnie kursy), często zadawane pytania i porady dotyczące wyszukiwania tanich biletów kolejowych.

Informacje o podróży

Chcesz wiedzieć więcej na temat swojego przejazdu z punktu Burnley do punktu Manchester? Odpowiedzieliśmy na kilka z najczęściej zadawanych przez naszych klientów pytań, aby pomóc Ci w zaplanowaniu podróży.

Ile trwa podróż pociągiem ze stacji Burnley do stacji Manchester?

Podróż pociągiem ze stacji Burnley do stacji Manchester trwa średnio 52 minuty, a na tej trasie kursują około 22 pociągi dziennie. Czas podróży może być dłuższy w weekendy i święta, zatem do wyszukania konkretnego dnia podróży można wykorzystać planer podróży.

Jaki jest najkrótszy czas podróży pociągiem ze stacji Burnley do stacji Manchester?

Najkrótszy czas podróży pociągiem ze stacji Burnley do stacji Manchester wynosi 46 minut.

Ile kosztuje podróż pociągiem ze stacji Burnley do stacji Manchester?

Bilety kolejowe ze stacji Burnley do stacji Manchester mogą kosztować tylko 14,97 €, jeżeli zarezerwuje się je z wyprzedzeniem. Zwykle są droższe, jeżeli kupuje się je w dniu podróży. Ceny mogą się też różnić w zależności od pory dnia, trasy i klasy biletu.

Czy jest bezpośredni pociąg ze stacji Burnley do stacji Manchester?

Tak, można przejechać ze stacji Burnley do stacji Manchester bez przesiadki. Ze stacji Burnley do stacji Manchester kursują 22 pociągi bezpośrednie. Zależnie od dnia podróży może być mniej połączeń bezpośrednich.

O której odjeżdża pierwszy pociąg ze stacji Burnley do stacji Manchester?

Pierwszy pociąg ze stacji Burnley do stacji Manchester odjeżdża o 05:37. Godziny i trasy mogą być inne w weekendy i święta.

O której odjeżdża ostatni pociąg ze stacji Burnley do stacji Manchester?

Ostatni pociąg ze stacji Burnley do stacji Manchester odjeżdża o 23:39. Pociągi, które odjeżdżają wcześnie rano lub późnym wieczorem mogą być pociągami sypialnymi, godziny odjazdu i rodzaje przejazdów mogą być również inne w weekendy i święta.

Jaką odległość pokonuje pociąg ze stacji Burnley do stacji Manchester?

Pociągi kursujące ze stacji Burnley do stacji Manchester pokonują odległość 34 km.

Jak wrócić do Burnley?

Pociągiem, oczywiście. Zobacz pociągi na trasie Manchester - Burnley.

Tanie bilety kolejowe ze stacji Burnley do stacji Manchester

Ceny biletów kolejowych na trasie Burnley – Manchester wynoszą od 14,97 € w jedną stronę za bilet klasy Standard w przypadku rezerwacji z wyprzedzeniem. Ponieważ większość brytyjskich przewoźników kolejowych podnosi ceny w miarę zbliżania się daty odjazdu, pomożemy Ci znaleźć najtańsze bilety.

Rezerwuj bilety z wyprzedzeniem

Szukaj biletów dostępnych z wyprzedzeniem (Advance) – można je zazwyczaj dostać już na 12 tygodni przed datą wyjazdu i są zwykle tańsze niż bilety kupowane w dniu wyjazdu. Jeśli jesteś tu trochę za wcześnie, zarejestruj się, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności biletów Advance.

Rozważ bilet okresowy

Jeśli jeździsz tym pociągiem częściej niż 3 razy w tygodniu, możesz zaoszczędzić dzięki biletowi okresowemu. Dostępne są opcje roczne, miesięczne i tygodniowe, dlatego warto sprawdzić, czy bilet okresowy na podróże relacji Burnley – Manchester będzie dla Ciebie odpowiedni.

Użyj karty Railcard

Karty National Railcards uprawniają do 33-proc. rabatu na uwzględnione bilety kolejowe w Wielkiej Brytanii i bywają świetną inwestycją, jeśli podróżujesz co najmniej kilka razy w roku.

Podziel bilety

Pobierz naszą aplikację, aby dowiedzieć się, jak podzielić swój bilet dzięki SplitSave, naszej przydatnej funkcji, która w miarę możliwości „dzieli” bilety kolejowe, by znaleźć lepszą ofertę. Dowiedz się więcej o inteligentnych technologiach stojących za takimi biletami i o tym, jak korzystać ze zniżek SplitSave w naszej aplikacji.

Bilet Advance w jedną stronę dla dorosłych. Nie obejmuje opłaty za rezerwację. Ceny wyświetlane przez klientów Trainline w ciągu ostatnich 30 dni. Ograniczona dostępność.

Jakie mam opcje biletowe na tę podróż?

Jeśli masz podobne podejście do naszego, pewnie zastanawiasz się, dlaczego w Wielkiej Brytanii jest tyle rodzajów biletów. Aby pomóc Ci je zrozumieć, przygotowaliśmy przydatny przewodnik.

Podróże rozpoczynają się lepiej z Trainline

Pomagamy klientom z całej Europy w dokonaniu ponad 172 000 inteligentnych rezerwacji każdego dnia