SNCFOUIGOEurostar
+ 200
Przegląd trasy
Średni czas podróży41min.
Liczba pociągów dziennie24
Zakres taryfowy€ 5.00 - € 101.00
Dystans43km
PrzewoźnicySNCF
Pierwsze i ostatnie pociągi
Pierwszy pociąg odjeżdża o05:40
Ostatni pociąg odjeżdża o22:08
Najszybsza podróż
Najszybsza trasa19min.
PrzesiadkiBezpośredni
Stacje
Stacja początkowa
Lille
Stacja docelowa
Arras

Rozkład jazdy pociągów w dniu Mon 19 Aug

05:17
05:56
Lille
Arras
39min.
Bezpośredni
05:51
06:14
Lille
Arras
23min.
Bezpośredni
05:59
06:32
Lille
Arras
33min.
Bezpośredni
07:02
07:22
Lille
Arras
20min.
Bezpośredni
08:02
08:35
Lille
Arras
33min.
Bezpośredni

Rezerwuj z wyprzedzeniem i oszczędzaj

Kupując bilety z wyprzedzeniem możesz zaoszczędzić pieniądze. Ceny za przejazdy pociągiem na trasie Lille - Arras wynoszą od € 9.00 przy rezerwacji z co najmniej 28-dniowym wyprzedzeniem.**

28 dni
z wyprzedzeniem
€ 9.00
14 dni
z wyprzedzeniem
€ 11.34
Średnia cena za pojedynczy bilet
W dniu
€ 12.64
Średnia cena za pojedynczy bilet

Jaka jest minimalna cena biletu na trasie Lille - Arras?

Minimalna cena biletu kolejowego na trasie Lille - Arras to € 5.00. Aby kupić bilety kolejowe na trasie Lille - Arras po najniższej możliwej cenie zalecamy rezerwowanie biletów jak najwcześniej. Bilety trafiają do sprzedaży zwykle z 3-miesięcznym wyprzedzeniem, a w niektórych rzadkich przypadkach okres ten wynosi 6 miesięcy. Aby uzyskać więcej dokładnych informacji na temat sprzedaży promocyjnych lub tego, kiedy można rezerwować bilety, kliknij tutaj.

Informacje o podróży

Chcesz wiedzieć więcej na temat swojego przejazdu z punktu Lille do punktu Arras? Odpowiedzieliśmy na kilka z najczęściej zadawanych przez naszych klientów pytań, aby pomóc Ci w zaplanowaniu podróży.

Ile trwa podróż pociągiem ze stacji Lille do stacji Arras?

Podróż pociągiem ze stacji Lille do stacji Arras trwa średnio 41 minut, a na tej trasie kursują około 33 pociągi dziennie. Czas podróży może być dłuższy w weekendy i święta, zatem do wyszukania konkretnego dnia podróży można wykorzystać planer podróży.

Jaki jest najkrótszy czas podróży pociągiem ze stacji Lille do stacji Arras?

Najkrótszy czas podróży pociągiem ze stacji Lille do stacji Arras wynosi 19 minut.

Ile kosztuje podróż pociągiem ze stacji Lille do stacji Arras?

Bilety kolejowe ze stacji Lille do stacji Arras mogą kosztować tylko € 5, jeżeli zarezerwuje się je z wyprzedzeniem. Zwykle są droższe, jeżeli kupuje się je w dniu podróży. Ceny mogą się też różnić w zależności od pory dnia, trasy i klasy biletu.

Czy jest bezpośredni pociąg ze stacji Lille do stacji Arras?

Tak, można przejechać ze stacji Lille do stacji Arras bez przesiadki. Ze stacji Lille do stacji Arras kursują 24 pociągi bezpośrednie. Zależnie od dnia podróży może być mniej połączeń bezpośrednich.

O której odjeżdża pierwszy pociąg ze stacji Lille do stacji Arras?

Pierwszy pociąg ze stacji Lille do stacji Arras odjeżdża o 05:40. Godziny i trasy mogą być inne w weekendy i święta.

O której odjeżdża ostatni pociąg ze stacji Lille do stacji Arras?

Ostatni pociąg ze stacji Lille do stacji Arras odjeżdża o 22:08. Pociągi, które odjeżdżają wcześnie rano lub późnym wieczorem mogą być pociągami sypialnymi, godziny odjazdu i rodzaje przejazdów mogą być również inne w weekendy i święta.

Jaką odległość pokonuje pociąg ze stacji Lille do stacji Arras?

Pociągi kursujące ze stacji Lille do stacji Arras pokonują odległość 43km.

Jak wrócić do Lille?

Pociągiem, oczywiście. Zobacz pociągi na trasie Arras - Lille.
Średnie ceny biletów dla dorosłych w klasie ekonomicznej. Bez opcji użycia kart rabatowych i podróży autokarem. Ceny są ustalane na podstawie wyszukiwań przeprowadzonych przez naszych klientów w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Opcja rezerwacji z "14-dniowym wyprzedzeniem" obejmuje dzień 13. i 15. / Podane informacje są ustalane na podstawie planowej usługi kolejowej na trasie Lille - Arras dla typowego dnia w tygodniu za pomocą danych rozkładu jazdy w dniu 19.08.2019. 19.08.2019. W weekendy, święta lub inne dni wyjątkowe dostępnych może być mniej usług. Oferowany zakres taryf został wyszukany przez naszych klientów w serwisie Trainline w dniu 01.04.2019 na podróż w dniu 01.04.2019 i obejmuje bilety dla dorosłych w klasie ekonomicznej bez użycia kart rabatowych i podróży autokarem.

Podróże rozpoczynają się lepiej z Trainline

Pomagamy klientom z całej Europy w dokonaniu ponad 172 000 inteligentnych rezerwacji każdego dnia

Trainline App