SNCF
OUIGO

Najlepsza cena na Twoją podróż

Zdobywaj punkty i zniżki

Łatwa rezerwacja i zarządzanie

Pociągi z Cannes do Juan-les-Pins

Czas podróży między Cannes i Juan-les-Pins wynosi średnio 11m, a odległość między nimi to około 8 km. Normalnie kursuje 54 pociągów dziennie między Cannes i Juan-les-Pins, a bilety kosztują od 1,30 €, jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem.
Czas podróżyOd 06m
Cena1,30 € - 12,70 €
Dystans8 km
Częstotliwość54 pociągi dziennie
Stacja odjazduCannes
Stacja przyjazduJuan-les-Pins
ZmianyDostępne pociągi bezpośrednie
Operator pociągu i autobusuSNCF

Godziny pociągów od Cannes do Juan-les-Pins

Sprawdź kolejne pociągi jadące ze stacji Cannes do stacji Juan-les-Pins w dniu wt 18 sie. Aby zapoznać się z pełnym harmonogramem lub znaleźć późniejszy odjazd, kliknij tutaj.
OdjeżdżaPrzyjeżdżaCzas podróży
13:21 13:30 09min, bezpośredni
13:53 14:02 09min, bezpośredni
14:07 14:27 20min, 1 przesiadka
14:21 14:30 09min, bezpośredni
14:38 14:57 19min, 1 przesiadka
14:53 15:02 09min, bezpośredni
15:21 15:30 09min, bezpośredni
15:46 15:52 06min, bezpośredni
15:53 16:02 09min, bezpośredni
16:21 16:30 09min, bezpośredni

Pociągi SNCF ze stacji Cannes do stacji Juan-les-Pins

Możesz podróżować pociągami SNCF ze stacji Cannes do stacji Juan-les-Pins. Pamiętaj, że pociągi te mogą nie kursować bezpośrednio ze stacji Cannes do stacji Juan-les-Pins. Szukając biletów, sprawdź, czy musisz się przesiadać.

ZdjęcieCtruongngoc, na licencji CC BY-SA 3.0

SNCF to krajowy przewoźnik francuski. Obsługuje wszystkie pociągi krajowe i trasy w całej Francji, a także połączenia międzynarodowe do Hiszpanii i Niemiec. Istnieją trzy różne typy pociągów krajowych jeżdżących pod marką SNCF – TGV (pociągi dużych prędkości z pełną obsługą łączące główne miasta Francji), Intercités (zwykle z częstszymi przystankami, ale z wszystkimi wygodami) oraz TER (pociągi regionalne z podstawową obsługą na pokładzie).

Tanie bilety kolejowe ze stacji Cannes do stacji Juan-les-Pins

Ceny biletów kolejowych ze stacji Cannes do stacji Juan-les-Pins zaczynają się od 1,30 € w jedną stronę za bilet normalny (Standard Class) przy rezerwacji z wyprzedzeniem, ale przy rezerwacji w ostatniej chwili w dniu wyjazdu cena wynosi średnio 4,46 €.
najniższa znaleziona cena
od1,30
2 weekswyprzedzeniem
średnia cena jednostkowa2,70
w dniu podróży
średnia cena jednostkowa4,46

Rezerwuj z wyprzedzeniem

Większość europejskich przewoźników wprowadza do sprzedaży bilety około trzech do sześciu miesięcy przed datą podróży. Często są tym tańsze, im wcześniej się je kupi. Znając daty podróży, można zdobyć tańsze bilety na przejazd pociągiem ze stacji Cannes do stacji Juan-les-Pins.§

Bądź elastyczny, jeśli chodzi o godziny podróży

Ponieważ wiele tras kolejowych w Europie jest również często wykorzystywanych na dojazdy do pracy, wielu przewoźników podwyższa ceny biletów w godzinach szczytu (zwykle w godzinach 06:00 – 10:00 i 15:00 – 19:00 w dni powszednie). Jeżeli masz taką możliwość, szukaj biletów poza tymi godzinami, być może uda Ci się uzyskać niższą cenę.

Wybierz wolniejsze połączenie lub podróż z przesiadką

Na niektórych popularniejszych trasach może być możliwość zarezerwowania wolniejszego połączenia lub podróży z przesiadką. Przejazd może trwać nieco dłużej niż szybką koleją lub pociągiem bezpośrednim, jednak jeżeli masz nieco więcej czasu, możesz taniej kupić bilet. Poza tym będziesz mieć więcej czasu na podziwianie widoków!

Wypatruj ofert specjalnych

Zajrzyj do naszego praktycznego przewodnika, żeby sprawdzić, kiedy europejscy przewoźnicy ogłaszają oferty specjalne i dowiedz się, czy możesz kupić tanie bilety na swoją podróż.

Konkretne informacje o tym, jak zdobyć tanie bilety, znaleźć można w naszym europejskim centrum biletów kolejowych.

§Niektórzy przewoźnicy mogą wcale nie oferować tańszych biletów za zakup z wyprzedzeniem (Advance) lub tańszych ofert wcześniejszej rezerwacji. W rzadkich przypadkach przewoźnicy mogą udostępniać oferty specjalne bliżej daty odjazdu jako bilety last minute lub późno wprowadzane do sprzedaży. Zależy to od danego przewoźnika.

Informacje o podróży

Chcesz wiedzieć więcej na temat swojego przejazdu z punktu Cannes do punktu Juan-les-Pins? Odpowiedzieliśmy na kilka z najczęściej zadawanych przez naszych klientów pytań, aby pomóc Ci w zaplanowaniu podróży.

Ile trwa podróż pociągiem ze stacji Cannes do stacji Juan-les-Pins?

Podróż pociągiem ze stacji Cannes do stacji Juan-les-Pins trwa średnio 11 minut, a na tej trasie kursują około 54 pociągi dziennie. Czas podróży może być dłuższy w weekendy i święta, zatem do wyszukania konkretnego dnia podróży można wykorzystać planer podróży.

Jaki jest najkrótszy czas podróży pociągiem ze stacji Cannes do stacji Juan-les-Pins?

Najkrótszy czas podróży pociągiem ze stacji Cannes do stacji Juan-les-Pins wynosi 6 minut.

Ile kosztuje podróż pociągiem ze stacji Cannes do stacji Juan-les-Pins?

Bilety kolejowe ze stacji Cannes do stacji Juan-les-Pins mogą kosztować tylko 1,30 €, jeżeli zarezerwuje się je z wyprzedzeniem. Zwykle są droższe, jeżeli kupuje się je w dniu podróży. Ceny mogą się też różnić w zależności od pory dnia, trasy i klasy biletu.

Czy jest bezpośredni pociąg ze stacji Cannes do stacji Juan-les-Pins?

Tak, można przejechać ze stacji Cannes do stacji Juan-les-Pins bez przesiadki. Ze stacji Cannes do stacji Juan-les-Pins kursuje 41 pociągów bezpośrednich. Zależnie od dnia podróży może być mniej połączeń bezpośrednich.

O której odjeżdża pierwszy pociąg ze stacji Cannes do stacji Juan-les-Pins?

Pierwszy pociąg ze stacji Cannes do stacji Juan-les-Pins odjeżdża o 05:21. Godziny i trasy mogą być inne w weekendy i święta.

O której odjeżdża ostatni pociąg ze stacji Cannes do stacji Juan-les-Pins?

Ostatni pociąg ze stacji Cannes do stacji Juan-les-Pins odjeżdża o 22:21. Pociągi, które odjeżdżają wcześnie rano lub późnym wieczorem mogą być pociągami sypialnymi, godziny odjazdu i rodzaje przejazdów mogą być również inne w weekendy i święta.

Jaką odległość pokonuje pociąg ze stacji Cannes do stacji Juan-les-Pins?

Pociągi kursujące ze stacji Cannes do stacji Juan-les-Pins pokonują odległość 8 km.

Jak wrócić do Cannes?

Pociągiem, oczywiście. Zobacz pociągi na trasie Juan-les-Pins - Cannes.
Średnie ceny biletów dla dorosłych w klasie ekonomicznej. Bez opcji użycia kart rabatowych i podróży autokarem. Ceny są ustalane na podstawie wyszukiwań przeprowadzonych przez naszych klientów w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Opcja rezerwacji z "14-dniowym wyprzedzeniem" obejmuje dzień 13. i 15. / Podane informacje są ustalane na podstawie planowej usługi kolejowej na trasie Cannes - Juan-les-Pins dla typowego dnia w tygodniu za pomocą danych rozkładu jazdy w dniu 18.08.2020. 18.08.2020. W weekendy, święta lub inne dni wyjątkowe dostępnych może być mniej usług. Oferowany zakres taryf został wyszukany przez naszych klientów w serwisie Trainline w dniu 10.08.2020 na podróż w dniu 29.06.2020 i obejmuje bilety dla dorosłych w klasie ekonomicznej bez użycia kart rabatowych i podróży autokarem.

Podróże rozpoczynają się lepiej z Trainline

Pomagamy klientom z całej Europy w dokonaniu ponad 172 000 inteligentnych rezerwacji każdego dnia