Deutsche Bahn
SNCF

Najlepsza cena na Twoją podróż

Zdobywaj punkty i zniżki

Łatwa rezerwacja i zarządzanie

Pociągi z Bonn do Düsseldorf

Czas podróży między Bonn i Düsseldorf wynosi średnio 57m, a odległość między nimi to około 58 km. Normalnie kursuje 15 pociągów dziennie między Bonn i Düsseldorf, a bilety kosztują od 15,10 €, jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem.
Czas podróżyOd 46m
Cena15,10 € - 42 €
Dystans58 km
Częstotliwość15 pociągów dziennie
Pierwszy pociąg09:23
Ostatni pociąg13:45
Stacja odjazduBonn
Stacja przyjazduDüsseldorf
ZmianyDostępne pociągi bezpośrednie
Operator pociągu i autobusuDeutsche Bahn, ÖBB

Godziny pociągów od Bonn do Düsseldorf

Sprawdź kolejne pociągi jadące ze stacji Bonn do stacji Düsseldorf w dniu Tue 29 Jun. Aby zapoznać się z pełnym harmonogramem lub znaleźć późniejszy odjazd, kliknij tutaj.
OdjeżdżaPrzyjeżdżaCzas podróży
10:04 11:01 57min, bezpośredni
10:23 11:10 47min, bezpośredni
10:33 11:32 59min, 1 przesiadka
10:45 11:46 1godz. 1min, 2 przesiadki
10:45 11:55 1godz. 10min, 1 przesiadka
11:04 12:01 57min, bezpośredni
11:45 12:31 46min, bezpośredni
12:03 13:01 58min, bezpośredni
12:33 13:32 59min, 1 przesiadka
12:45 13:55 1godz. 10min, 1 przesiadka

Pociągi Deutsche Bahn i ÖBB ze stacji Bonn do stacji Düsseldorf

Możesz podróżować pociągami Deutsche Bahn i ÖBB ze stacji Bonn do stacji Düsseldorf. Pamiętaj, że pociągi te mogą nie kursować bezpośrednio ze stacji Bonn do stacji Düsseldorf. Szukając biletów, sprawdź, czy musisz się przesiadać.

ZdjęcieJoachimKohlerBremen, na licencji CC BY-SA 4.0

Właścicielem Grupy Deutsche Bahn jest państwo niemieckie, które zarządza większością ruchu kolejowego w Niemczech, jak również w wielu przygranicznych regionach kraju. Co roku Deutsche Bahn przewozi kilka miliardów pasażerów, a wiele stacji w Niemczech jest obsługiwanych wyłącznie przez pociągi DB, w tym ICE, IC i EC.

ÖBB to główny przewoźnik kolejowy w Austrii obejmujący kilka podmiotów zależnych obsługujących określone typy transportu, takie jak transport dalekobieżny i lokalny, prowadzenie autokarowych przewozów pocztowych i przewóz towarów. Railjet to pociąg ÖBB jeżdżący z prędkością do 230 km/h i łączący główne miasta austriackie z Niemcami, Węgrami, Szwajcarią, Czechami i Włochami.

Tanie bilety kolejowe ze stacji Bonn do stacji Düsseldorf

Cena biletów kolejowych na trasie Bonn – Düsseldorf wynosi od 15,10 € w jedną stronę w przypadku biletu w klasie Standard rezerwowanego z wyprzedzeniem. Bilety rezerwowane w dniu podróży są droższe, a ich koszt może się wahać w zależności od pory dnia, trasy i klasy.
najniższa znaleziona cena
od15,10
w dniu podróży
średnia cena jednostkowa23,10

Rezerwuj z wyprzedzeniem

Większość europejskich przewoźników wprowadza do sprzedaży bilety około trzech do sześciu miesięcy przed datą podróży. Często są tym tańsze, im wcześniej się je kupi. Znając daty podróży, można zdobyć tańsze bilety na przejazd pociągiem ze stacji Bonn do stacji Düsseldorf.§

Bądź elastyczny, jeśli chodzi o godziny podróży

Ponieważ wiele tras kolejowych w Europie jest również często wykorzystywanych na dojazdy do pracy, wielu przewoźników podwyższa ceny biletów w godzinach szczytu (zwykle w godzinach 06:00 – 10:00 i 15:00 – 19:00 w dni powszednie). Jeżeli masz taką możliwość, szukaj biletów poza tymi godzinami, być może uda Ci się uzyskać niższą cenę.

Wybierz wolniejsze połączenie lub podróż z przesiadką

Na niektórych popularniejszych trasach może być możliwość zarezerwowania wolniejszego połączenia lub podróży z przesiadką. Przejazd może trwać nieco dłużej niż szybką koleją lub pociągiem bezpośrednim, jednak jeżeli masz nieco więcej czasu, możesz taniej kupić bilet. Poza tym będziesz mieć więcej czasu na podziwianie widoków!

Wypatruj ofert specjalnych

Zajrzyj do naszego praktycznego przewodnika, żeby sprawdzić, kiedy europejscy przewoźnicy ogłaszają oferty specjalne i dowiedz się, czy możesz kupić tanie bilety na swoją podróż.

Konkretne informacje o tym, jak zdobyć tanie bilety, znaleźć można w naszym europejskim centrum biletów kolejowych.

§Niektórzy przewoźnicy mogą wcale nie oferować tańszych biletów za zakup z wyprzedzeniem (Advance) lub tańszych ofert wcześniejszej rezerwacji. W rzadkich przypadkach przewoźnicy mogą udostępniać oferty specjalne bliżej daty odjazdu jako bilety last minute lub późno wprowadzane do sprzedaży. Zależy to od danego przewoźnika.

Informacje o podróży

Chcesz wiedzieć więcej na temat swojego przejazdu z punktu Bonn do punktu Düsseldorf? Odpowiedzieliśmy na kilka z najczęściej zadawanych przez naszych klientów pytań, aby pomóc Ci w zaplanowaniu podróży.

Ile trwa podróż pociągiem ze stacji Bonn do stacji Düsseldorf?

Podróż pociągiem ze stacji Bonn do stacji Düsseldorf trwa średnio 57 minut, a na tej trasie kursuje około 15 pociągów dziennie. Czas podróży może być dłuższy w weekendy i święta, zatem do wyszukania konkretnego dnia podróży można wykorzystać planer podróży.

Jaki jest najkrótszy czas podróży pociągiem ze stacji Bonn do stacji Düsseldorf?

Najkrótszy czas podróży pociągiem ze stacji Bonn do stacji Düsseldorf wynosi 46 minut.

Ile kosztuje podróż pociągiem ze stacji Bonn do stacji Düsseldorf?

Bilety kolejowe ze stacji Bonn do stacji Düsseldorf mogą kosztować tylko 15,10 €, jeżeli zarezerwuje się je z wyprzedzeniem. Zwykle są droższe, jeżeli kupuje się je w dniu podróży. Ceny mogą się też różnić w zależności od pory dnia, trasy i klasy biletu.

Czy jest bezpośredni pociąg ze stacji Bonn do stacji Düsseldorf?

Tak, można przejechać ze stacji Bonn do stacji Düsseldorf bez przesiadki. Ze stacji Bonn do stacji Düsseldorf kursuje 8 pociągów bezpośrednich. Zależnie od dnia podróży może być mniej połączeń bezpośrednich.

O której odjeżdża pierwszy pociąg ze stacji Bonn do stacji Düsseldorf?

Pierwszy pociąg ze stacji Bonn do stacji Düsseldorf odjeżdża o 09:23. Godziny i trasy mogą być inne w weekendy i święta.

O której odjeżdża ostatni pociąg ze stacji Bonn do stacji Düsseldorf?

Ostatni pociąg ze stacji Bonn do stacji Düsseldorf odjeżdża o 13:45. Pociągi, które odjeżdżają wcześnie rano lub późnym wieczorem mogą być pociągami sypialnymi, godziny odjazdu i rodzaje przejazdów mogą być również inne w weekendy i święta.

Jaką odległość pokonuje pociąg ze stacji Bonn do stacji Düsseldorf?

Pociągi kursujące ze stacji Bonn do stacji Düsseldorf pokonują odległość 58 km.

Jak wrócić do Bonn?

Pociągiem, oczywiście. Zobacz pociągi na trasie Düsseldorf - Bonn.
Podane informacje są ustalane na podstawie planowej usługi kolejowej na trasie Bonn - Düsseldorf dla typowego dnia w tygodniu za pomocą danych rozkładu jazdy w dniu 29.06.2021. 29.06.2021. W weekendy, święta lub inne dni wyjątkowe dostępnych może być mniej usług. Oferowany zakres taryf został wyszukany przez naszych klientów w serwisie Trainline w dniu 11.06.2021 na podróż w dniu 25.12.2020 i obejmuje bilety dla dorosłych w klasie ekonomicznej bez użycia kart rabatowych i podróży autokarem.

Podróże rozpoczynają się lepiej z Trainline

Pomagamy klientom z całej Europy w dokonaniu ponad 172 000 inteligentnych rezerwacji każdego dnia