trenitaliaitalofrecciarossasncfeurostarrenfedbflixbusobbouigoblablabuswestbahn
Trenitalia
Italo

Porównaj ceny setek firm kolejowych i autobusowych

Zdobywaj punkty i zniżki

Łatwa rezerwacja i zarządzanie

Podróż pociągiem na trasie Bari Centrale – Trani w 25 m

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat podróży pociągiem relacji Bari Centrale – Trani, możesz już zakończyć poszukiwania!

Pokonanie 42 km pociągiem relacji Bari Centrale – Trani zajmuje zwykle około 36 m, chociaż najszybszymi połączeniami można się tam dostać w zaledwie 25 m. Zwykle trasa ta jest obsługiwana przez 57 pociągów dziennie. Nie musisz się martwić o przesiadki, ponieważ dostępne są bezpośrednie pociągi.

Rezerwuj bilety kolejowe na przejazd na trasie Bari Centrale – Trani z wyprzedzeniem zamiast kupować je w dniu podróży, aby załapać się na najtańsze taryfy. Ceny biletów na przejazd na trasie Bari Centrale – Trani można znaleźć za pomocą naszego narzędzia do planowania podróży.

Jeśli chcesz dokonać rezerwacji, już dziś poszukaj w naszym serwisie tanich biletów kolejowych. Czytaj dalej, aby znaleźć więcej informacji na temat podróży pociągiem do stacji Trani, w tym nasz rozkład jazdy zawierający pierwszy i ostatni kurs.

Pociągi z Bari Centrale do Trani

Czas podróży między Bari Centrale i Trani wynosi średnio 36m, a odległość między nimi to około 42 km. Normalnie kursuje 57 pociągów dziennie między Bari Centrale i Trani, a bilety kosztują od 1,70 €, jeśli zarezerwujesz z wyprzedzeniem.
Czas podróżyOd 25m
CenaOd 1,70 €
Dystans42 km
Częstotliwość57 pociągów dziennie
Pierwszy pociąg04:35
Ostatni pociąg22:15
Stacja odjazduBari Centrale
Stacja przyjazduTrani
ZmianyDostępne pociągi bezpośrednie
Operator pociągu i autobusuMarino, Itabus, Trenitalia, Flixbus, Italo

Godziny pociągów od Bari Centrale do Trani

Sprawdź kolejne pociągi jadące ze stacji Bari Centrale do stacji Trani w dniu wt 11 paź. Aby zapoznać się z pełnym harmonogramem lub znaleźć późniejszy odjazd, kliknij tutaj.
OdjeżdżaPrzyjeżdżaCzas podróży
12:05 12:34 29min, bezpośredni
12:10 12:49 39min, bezpośredni
12:19 13:06 47min, bezpośredni
12:40 13:19 39min, bezpośredni
12:55 13:26 31min, bezpośredni
13:05 13:42 37min, bezpośredni
13:10 13:49 39min, bezpośredni
13:37 14:15 38min, bezpośredni
14:05 14:34 29min, bezpośredni
14:10 14:49 39min, bezpośredni

Pociągi Italo i Trenitalia ze stacji Bari Centrale do stacji Trani

Możesz podróżować pociągami Italo i Trenitalia ze stacji Bari Centrale do stacji Trani. Pamiętaj, że pociągi te mogą nie kursować bezpośrednio ze stacji Bari Centrale do stacji Trani. Szukając biletów, sprawdź, czy musisz się przesiadać.

Italo to marka, pod którą prywatny przewoźnik NTV (Nuovo Trasporto Viaggiatori) promuje swoje pociągi dużych prędkości. Pociągi te kursują po Półwyspie Apenińskim po dwóch głównych trasach: z Mediolanu do Salerno i z Turynu do Wenecji. Wszystkie pociągi Italo oferują bezpłatne połączenie WiFi i wybór jednej z czterech klas komfortu – Smart (najtańsza), Comfort (z większymi miejscami i przestrzenią indywidualną), Prima (z serwisem powitalnym, szybkim wejściem na pokład i dodatkowym miejscem) oraz Executive Club (z usługami klasy Prima, indywidualnymi ekranami oraz dostępem do salonów Italo Club).

Trenitalia to krajowy włoski przewoźnik z flotą pociągów dużych prędkości (Frecciarossa, Frecciargento), pociągów Frecciabianca, pociągów Intercity i nocnych Intercity oraz pociągów regionalnych. Trenitalia oferuje zniżki i promocje specjalne we wszystkich kategoriach przewozów. Oferuje również dwa rodzaje biletów zniżkowych dla osób młodych do 30 roku życia i osób powyżej 60 roku życia, a także kartę lojalnościową CartaFRECCIA.

Tanie bilety kolejowe ze stacji Bari Centrale do stacji Trani

Cena biletów kolejowych na trasie Bari Centrale – Trani wynosi od 1,70 € w jedną stronę w przypadku biletu w klasie Standard rezerwowanego z wyprzedzeniem. Bilety rezerwowane w dniu podróży są droższe, a ich koszt może się wahać w zależności od pory dnia, trasy i klasy.

Rezerwuj z wyprzedzeniem

Większość europejskich przewoźników wprowadza do sprzedaży bilety około trzech do sześciu miesięcy przed datą podróży. Często są tym tańsze, im wcześniej się je kupi. Znając daty podróży, można zdobyć tańsze bilety na przejazd pociągiem ze stacji Bari Centrale do stacji Trani.§

Bądź elastyczny, jeśli chodzi o godziny podróży

Ponieważ wiele tras kolejowych w Europie jest również często wykorzystywanych na dojazdy do pracy, wielu przewoźników podwyższa ceny biletów w godzinach szczytu (zwykle w godzinach 06:00 – 10:00 i 15:00 – 19:00 w dni powszednie). Jeżeli masz taką możliwość, szukaj biletów poza tymi godzinami, być może uda Ci się uzyskać niższą cenę.

Wybierz wolniejsze połączenie lub podróż z przesiadką

Na niektórych popularniejszych trasach może być możliwość zarezerwowania wolniejszego połączenia lub podróży z przesiadką. Przejazd może trwać nieco dłużej niż szybką koleją lub pociągiem bezpośrednim, jednak jeżeli masz nieco więcej czasu, możesz taniej kupić bilet. Poza tym będziesz mieć więcej czasu na podziwianie widoków!

Wypatruj ofert specjalnych

Zajrzyj do naszego praktycznego przewodnika, żeby sprawdzić, kiedy europejscy przewoźnicy ogłaszają oferty specjalne i dowiedz się, czy możesz kupić tanie bilety na swoją podróż.

Konkretne informacje o tym, jak zdobyć tanie bilety, znaleźć można w naszym europejskim centrum biletów kolejowych.

§Niektórzy przewoźnicy mogą wcale nie oferować tańszych biletów za zakup z wyprzedzeniem (Advance) lub tańszych ofert wcześniejszej rezerwacji. W rzadkich przypadkach przewoźnicy mogą udostępniać oferty specjalne bliżej daty odjazdu jako bilety last minute lub późno wprowadzane do sprzedaży. Zależy to od danego przewoźnika.
0

Informacje o podróży

Chcesz wiedzieć więcej na temat swojego przejazdu z punktu Bari Centrale do punktu Trani? Odpowiedzieliśmy na kilka z najczęściej zadawanych przez naszych klientów pytań, aby pomóc Ci w zaplanowaniu podróży.

Ile trwa podróż pociągiem ze stacji Bari Centrale do stacji Trani?

Podróż pociągiem ze stacji Bari Centrale do stacji Trani trwa średnio 36 minut, a na tej trasie kursuje około 57 pociągów dziennie. Czas podróży może być dłuższy w weekendy i święta, zatem do wyszukania konkretnego dnia podróży można wykorzystać planer podróży.

Jaki jest najkrótszy czas podróży pociągiem ze stacji Bari Centrale do stacji Trani?

Najkrótszy czas podróży pociągiem ze stacji Bari Centrale do stacji Trani wynosi 25 minut.

Ile kosztuje podróż pociągiem ze stacji Bari Centrale do stacji Trani?

Bilety kolejowe ze stacji Bari Centrale do stacji Trani mogą kosztować tylko 1,70 €, jeżeli zarezerwuje się je z wyprzedzeniem. Zwykle są droższe, jeżeli kupuje się je w dniu podróży. Ceny mogą się też różnić w zależności od pory dnia, trasy i klasy biletu.

Czy jest bezpośredni pociąg ze stacji Bari Centrale do stacji Trani?

Tak, można przejechać ze stacji Bari Centrale do stacji Trani bez przesiadki. Ze stacji Bari Centrale do stacji Trani kursuje 55 pociągów bezpośrednich. Zależnie od dnia podróży może być mniej połączeń bezpośrednich.

O której odjeżdża pierwszy pociąg ze stacji Bari Centrale do stacji Trani?

Pierwszy pociąg ze stacji Bari Centrale do stacji Trani odjeżdża o 04:35. Godziny i trasy mogą być inne w weekendy i święta.

O której odjeżdża ostatni pociąg ze stacji Bari Centrale do stacji Trani?

Ostatni pociąg ze stacji Bari Centrale do stacji Trani odjeżdża o 22:15. Pociągi, które odjeżdżają wcześnie rano lub późnym wieczorem mogą być pociągami sypialnymi, godziny odjazdu i rodzaje przejazdów mogą być również inne w weekendy i święta.

Jaką odległość pokonuje pociąg ze stacji Bari Centrale do stacji Trani?

Pociągi kursujące ze stacji Bari Centrale do stacji Trani pokonują odległość 42 km.

Jak wrócić do Bari Centrale?

Pociągiem, oczywiście. Zobacz pociągi na trasie Trani - Bari Centrale.
Podane informacje są ustalane na podstawie planowej usługi kolejowej na trasie Bari Centrale - Trani dla typowego dnia w tygodniu za pomocą danych rozkładu jazdy w dniu 11.10.2022. 11.10.2022. W weekendy, święta lub inne dni wyjątkowe dostępnych może być mniej usług. Oferowany zakres taryf został wyszukany przez naszych klientów w serwisie Trainline w dniu 05.06.2022 na podróż w dniu 05.06.2022 i obejmuje bilety dla dorosłych w klasie ekonomicznej bez użycia kart rabatowych i podróży autokarem.

Podróże rozpoczynają się lepiej z Trainline

Pomagamy klientom z całej Europy w dokonaniu ponad 172 000 inteligentnych rezerwacji każdego dnia