Deutsche BahnSNCFTrenitalia
+ 200
Przegląd trasy
Średni czas podróży1godz. 02min.
Liczba pociągów dziennie38
Zakres taryfowy€ 9.00 - € 74.00
Dystans151km
PrzewoźnicyDeutsche Bahn
Pierwsze i ostatnie pociągi
Pierwszy pociąg odjeżdża o03:20
Ostatni pociąg odjeżdża o23:53
Najszybsza podróż
Najszybsza trasa47min.
PrzesiadkiBezpośredni
Stacje
Stacja początkowa
Köln Hbf
Stacja docelowa
Frankfurt (M) Flughafen Fernbf

Rozkład jazdy pociągów w dniu Tue 27 Mar

12:55
13:49
Köln Hbf
Frankfurt (M) Flughafen Fernbf
54min.
Bezpośredni
13:28
14:16
Köln Hbf
Frankfurt (M) Flughafen Fernbf
48min.
Bezpośredni
13:55
14:49
Köln Hbf
Frankfurt (M) Flughafen Fernbf
54min.
Bezpośredni
14:31
14:33
Köln Hbf
Frankfurt (M) Flughafen Fernbf
1godz. 02min.
2 przesiadki
14:55
15:49
Köln Hbf
Frankfurt (M) Flughafen Fernbf
54min.
Bezpośredni

Jaka jest minimalna cena biletu na trasie Köln Hbf - Frankfurt (M) Flughafen Fernbf?

Minimalna cena biletu kolejowego na trasie Köln Hbf - Frankfurt (M) Flughafen Fernbf to € 9.00. Aby kupić bilety kolejowe na trasie Köln Hbf - Frankfurt (M) Flughafen Fernbf po najniższej możliwej cenie zalecamy rezerwowanie biletów jak najwcześniej. Bilety trafiają do sprzedaży zwykle z 3-miesięcznym wyprzedzeniem, a w niektórych rzadkich przypadkach okres ten wynosi 6 miesięcy. Aby uzyskać więcej dokładnych informacji na temat sprzedaży promocyjnych lub tego, kiedy można rezerwować bilety, kliknij tutaj.

Ile czasu zajmuje podróż pociągiem na trasie Köln Hbf - Frankfurt (M) Flughafen Fernbf?

Średni czas podróży na trasie Köln Hbf - Frankfurt (M) Flughafen Fernbf to 1 godzina i 2 minuty, a najszybszy czas podróży to 47 minut. W przeciętny dzień powszedni na trasie Köln Hbf - Frankfurt (M) Flughafen Fernbf odjeżdża(ją) 52 pociągi dziennie. Czas podróży może być dłuższy w weekendy i święta; skorzystaj z naszego narzędzia do planowania podróży na tej stronie aby wyszukać konkretną datę.

O której godzinie odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg dnia na trasie Köln Hbf - Frankfurt (M) Flughafen Fernbf?

Pierwszy pociąg na trasie Köln Hbf - Frankfurt (M) Flughafen Fernbf odjeżdża o 03:20. Ostatni pociąg na trasie Köln Hbf - Frankfurt (M) Flughafen Fernbf odjeżdża o 23:53. Pociągi, które odjeżdżają o wczesnych godzinach porannych lub bardzo późnym wieczorem mogą oferować usługi sypialne. Alternatywnie, niektóre popularne trasy mogą być obsługiwane przez całą noc z mniejszą częstotliwością. Usługi w weekendy i święta mogą być rzadsze; skorzystaj z naszego narzędzia do planowania podróży na tej stronie, aby wyszukać konkretną datę.

Czy istnieją bezpośrednie połączenia kolejowe na trasie Köln Hbf - Frankfurt (M) Flughafen Fernbf?

Tak, można odbyć podróż na trasie Köln Hbf - Frankfurt (M) Flughafen Fernbf bez przesiadek. Dostępnych jest 38 pociagów bezpośrednich na trasie Köln Hbf - Frankfurt (M) Flughafen Fernbf. Chociaż może być ich mniej w zależności od dokładnej daty wyjazdu.

Jak wrócić do Köln Hbf?

Pociągiem, oczywiście. Zobacz pociągi na trasie Frankfurt (M) Flughafen Fernbf - Köln Hbf.
Podane informacje są ustalane na podstawie planowej usługi kolejowej na trasie Köln Hbf - Frankfurt (M) Flughafen Fernbf dla typowego dnia w tygodniu za pomocą danych rozkładu jazdy w dniu 27.03.2018. 27.03.2018. W weekendy, święta lub inne dni wyjątkowe dostępnych może być mniej usług. Oferowany zakres taryf został wyszukany przez naszych klientów w serwisie Trainline w dniu 18.09.2018 na podróż w dniu 18.09.2018 i obejmuje bilety dla dorosłych w klasie ekonomicznej bez użycia kart rabatowych i podróży autokarem.

Podróże rozpoczynają się lepiej z Trainline

Pomagamy klientom z całej Europy w dokonaniu ponad 125 000 inteligentnych rezerwacji każdego dnia