TrenitaliaItaloThello
+ 200
Przegląd trasy
Średni czas podróży39min.
Liczba pociągów dziennie32
Zakres taryfowy€ 11.00 - € 11.00
Dystans24km
PrzewoźnicyTrenitalia
Pierwsze i ostatnie pociągi
Pierwszy pociąg odjeżdża o00:25
Ostatni pociąg odjeżdża o22:10
Najszybsza podróż
Najszybsza trasa29min.
PrzesiadkiBezpośredni
Stacje
Stacja początkowa
Firenze Santa Maria Novella
Stacja docelowa
Montale-Agliana

Rozkład jazdy pociągów w dniu Tue 3 Apr

12:47
13:29
Firenze Santa Maria Novella
Montale-Agliana
42min.
Bezpośredni
13:38
14:08
Firenze Santa Maria Novella
Montale-Agliana
30min.
Bezpośredni
13:47
14:29
Firenze Santa Maria Novella
Montale-Agliana
42min.
Bezpośredni
14:38
15:08
Firenze Santa Maria Novella
Montale-Agliana
30min.
Bezpośredni
14:47
15:29
Firenze Santa Maria Novella
Montale-Agliana
42min.
Bezpośredni

Jaka jest minimalna cena biletu na trasie Firenze Santa Maria Novella - Montale-Agliana?

Minimalna cena biletu kolejowego na trasie Firenze Santa Maria Novella - Montale-Agliana to € 10.90. Aby kupić bilety kolejowe na trasie Firenze Santa Maria Novella - Montale-Agliana po najniższej możliwej cenie zalecamy rezerwowanie biletów jak najwcześniej. Bilety trafiają do sprzedaży zwykle z 3-miesięcznym wyprzedzeniem, a w niektórych rzadkich przypadkach okres ten wynosi 6 miesięcy. Aby uzyskać więcej dokładnych informacji na temat sprzedaży promocyjnych lub tego, kiedy można rezerwować bilety, kliknij tutaj.

Ile czasu zajmuje podróż pociągiem na trasie Firenze Santa Maria Novella - Montale-Agliana?

Średni czas podróży na trasie Firenze Santa Maria Novella - Montale-Agliana to 39 minut, a najszybszy czas podróży to 29 minut. W przeciętny dzień powszedni na trasie Firenze Santa Maria Novella - Montale-Agliana odjeżdża(ją) 40 pociągów dziennie. Czas podróży może być dłuższy w weekendy i święta; skorzystaj z naszego narzędzia do planowania podróży na tej stronie aby wyszukać konkretną datę.

O której godzinie odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg dnia na trasie Firenze Santa Maria Novella - Montale-Agliana?

Pierwszy pociąg na trasie Firenze Santa Maria Novella - Montale-Agliana odjeżdża o 00:25. Ostatni pociąg na trasie Firenze Santa Maria Novella - Montale-Agliana odjeżdża o 22:10. Pociągi, które odjeżdżają o wczesnych godzinach porannych lub bardzo późnym wieczorem mogą oferować usługi sypialne. Alternatywnie, niektóre popularne trasy mogą być obsługiwane przez całą noc z mniejszą częstotliwością. Usługi w weekendy i święta mogą być rzadsze; skorzystaj z naszego narzędzia do planowania podróży na tej stronie, aby wyszukać konkretną datę.

Czy istnieją bezpośrednie połączenia kolejowe na trasie Firenze Santa Maria Novella - Montale-Agliana?

Tak, można odbyć podróż na trasie Firenze Santa Maria Novella - Montale-Agliana bez przesiadek. Dostępne są 32 pociągi bezpośrednie na trasie Firenze Santa Maria Novella - Montale-Agliana. Chociaż może być ich mniej w zależności od dokładnej daty wyjazdu.

Jak wrócić do Firenze Santa Maria Novella?

Pociągiem, oczywiście. Zobacz pociągi na trasie Montale-Agliana - Firenze Santa Maria Novella.
Podane informacje są ustalane na podstawie planowej usługi kolejowej na trasie Firenze Santa Maria Novella - Montale-Agliana dla typowego dnia w tygodniu za pomocą danych rozkładu jazdy w dniu 03.04.2018. 03.04.2018. W weekendy, święta lub inne dni wyjątkowe dostępnych może być mniej usług. Oferowany zakres taryf został wyszukany przez naszych klientów w serwisie Trainline w dniu 22.03.2018 na podróż w dniu 08.06.2018 i obejmuje bilety dla dorosłych w klasie ekonomicznej bez użycia kart rabatowych i podróży autokarem.

Podróże rozpoczynają się lepiej z Trainline

Pomagamy klientom z całej Europy w dokonaniu ponad 125 000 inteligentnych rezerwacji każdego dnia