TrenitaliaItaloThello
+ 200
Przegląd trasy
Średni czas podróży1godz. 00min.
Liczba pociągów dziennie17
Zakres taryfowy€ 5.00 - € 26.00
Dystans37km
PrzewoźnicyTrenitalia
Pierwsze i ostatnie pociągi
Pierwszy pociąg odjeżdża o05:23
Ostatni pociąg odjeżdża o22:22
Najszybsza podróż
Najszybsza trasa37min.
PrzesiadkiBezpośredni
Stacje
Stacja początkowa
Como San Giovanni
Stacja docelowa
Milano Centrale

Rozkład jazdy pociągów w dniu Thu 21 Feb

13:13
13:50
Como San Giovanni
Milano Centrale
37min.
Bezpośredni
13:57
14:35
Como San Giovanni
Milano Centrale
38min.
Bezpośredni
14:13
14:50
Como San Giovanni
Milano Centrale
37min.
Bezpośredni
14:57
15:35
Como San Giovanni
Milano Centrale
38min.
Bezpośredni
15:13
15:50
Como San Giovanni
Milano Centrale
37min.
Bezpośredni

Jaka jest minimalna cena biletu na trasie Como San Giovanni - Milano Centrale?

Minimalna cena biletu kolejowego na trasie Como San Giovanni - Milano Centrale to € 4.80. Aby kupić bilety kolejowe na trasie Como San Giovanni - Milano Centrale po najniższej możliwej cenie zalecamy rezerwowanie biletów jak najwcześniej. Bilety trafiają do sprzedaży zwykle z 3-miesięcznym wyprzedzeniem, a w niektórych rzadkich przypadkach okres ten wynosi 6 miesięcy. Aby uzyskać więcej dokładnych informacji na temat sprzedaży promocyjnych lub tego, kiedy można rezerwować bilety, kliknij tutaj.

Ile czasu zajmuje podróż pociągiem na trasie Como San Giovanni - Milano Centrale?

Średni czas podróży na trasie Como San Giovanni - Milano Centrale to 1 godzina i 0 minut, a najszybszy czas podróży to 37 minut. W przeciętny dzień powszedni na trasie Como San Giovanni - Milano Centrale odjeżdża(ją) 33 pociągi dziennie. Czas podróży może być dłuższy w weekendy i święta; skorzystaj z naszego narzędzia do planowania podróży na tej stronie aby wyszukać konkretną datę.

O której godzinie odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg dnia na trasie Como San Giovanni - Milano Centrale?

Pierwszy pociąg na trasie Como San Giovanni - Milano Centrale odjeżdża o 05:23. Ostatni pociąg na trasie Como San Giovanni - Milano Centrale odjeżdża o 22:22. Pociągi, które odjeżdżają o wczesnych godzinach porannych lub bardzo późnym wieczorem mogą oferować usługi sypialne. Alternatywnie, niektóre popularne trasy mogą być obsługiwane przez całą noc z mniejszą częstotliwością. Usługi w weekendy i święta mogą być rzadsze; skorzystaj z naszego narzędzia do planowania podróży na tej stronie, aby wyszukać konkretną datę.

Czy istnieją bezpośrednie połączenia kolejowe na trasie Como San Giovanni - Milano Centrale?

Tak, można odbyć podróż na trasie Como San Giovanni - Milano Centrale bez przesiadek. Dostępnych jest 17 pociagów bezpośrednich na trasie Como San Giovanni - Milano Centrale. Chociaż może być ich mniej w zależności od dokładnej daty wyjazdu.

Jak wrócić do Como San Giovanni?

Pociągiem, oczywiście. Zobacz pociągi na trasie Milano Centrale - Como San Giovanni.
Podane informacje są ustalane na podstawie planowej usługi kolejowej na trasie Como San Giovanni - Milano Centrale dla typowego dnia w tygodniu za pomocą danych rozkładu jazdy w dniu 21.02.2019. 21.02.2019. W weekendy, święta lub inne dni wyjątkowe dostępnych może być mniej usług. Oferowany zakres taryf został wyszukany przez naszych klientów w serwisie Trainline w dniu 01.10.2018 na podróż w dniu 01.10.2018 i obejmuje bilety dla dorosłych w klasie ekonomicznej bez użycia kart rabatowych i podróży autokarem.

Podróże rozpoczynają się lepiej z Trainline

Pomagamy klientom z całej Europy w dokonaniu ponad 125 000 inteligentnych rezerwacji każdego dnia