TrenitaliaItaloThello
+ 200
Przegląd trasy
Średni czas podróży10min.
Liczba pociągów dziennie57
Zakres taryfowy€ 2.00 - € 51.00
Dystans2km
PrzewoźnicyTrenitalia
Pierwsze i ostatnie pociągi
Pierwszy pociąg odjeżdża o05:49
Ostatni pociąg odjeżdża o23:32
Najszybsza podróż
Najszybsza trasa06min.
PrzesiadkiBezpośredni
Stacje
Stacja początkowa
Firenze Campo di Marte
Stacja docelowa
Firenze Santa Maria Novella

Rozkład jazdy pociągów w dniu Wed 20 Mar

05:49
05:55
Firenze Campo di Marte
Firenze Santa Maria Novella
06min.
Bezpośredni
05:56
06:03
Firenze Campo di Marte
Firenze Santa Maria Novella
07min.
Bezpośredni
06:02
06:37
Firenze Campo di Marte
Firenze Santa Maria Novella
35min.
1 przesiadka
06:39
06:45
Firenze Campo di Marte
Firenze Santa Maria Novella
06min.
Bezpośredni
06:59
07:05
Firenze Campo di Marte
Firenze Santa Maria Novella
06min.
Bezpośredni

Jaka jest minimalna cena biletu na trasie Firenze Campo di Marte - Firenze Santa Maria Novella?

Minimalna cena biletu kolejowego na trasie Firenze Campo di Marte - Firenze Santa Maria Novella to € 1.50. Aby kupić bilety kolejowe na trasie Firenze Campo di Marte - Firenze Santa Maria Novella po najniższej możliwej cenie zalecamy rezerwowanie biletów jak najwcześniej. Bilety trafiają do sprzedaży zwykle z 3-miesięcznym wyprzedzeniem, a w niektórych rzadkich przypadkach okres ten wynosi 6 miesięcy. Aby uzyskać więcej dokładnych informacji na temat sprzedaży promocyjnych lub tego, kiedy można rezerwować bilety, kliknij tutaj.

Ile czasu zajmuje podróż pociągiem na trasie Firenze Campo di Marte - Firenze Santa Maria Novella?

Średni czas podróży na trasie Firenze Campo di Marte - Firenze Santa Maria Novella to 10 minut, a najszybszy czas podróży to 6 minut. W przeciętny dzień powszedni na trasie Firenze Campo di Marte - Firenze Santa Maria Novella odjeżdża(ją) 67 pociągów dziennie. Czas podróży może być dłuższy w weekendy i święta; skorzystaj z naszego narzędzia do planowania podróży na tej stronie aby wyszukać konkretną datę.

O której godzinie odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg dnia na trasie Firenze Campo di Marte - Firenze Santa Maria Novella?

Pierwszy pociąg na trasie Firenze Campo di Marte - Firenze Santa Maria Novella odjeżdża o 05:49. Ostatni pociąg na trasie Firenze Campo di Marte - Firenze Santa Maria Novella odjeżdża o 23:32. Pociągi, które odjeżdżają o wczesnych godzinach porannych lub bardzo późnym wieczorem mogą oferować usługi sypialne. Alternatywnie, niektóre popularne trasy mogą być obsługiwane przez całą noc z mniejszą częstotliwością. Usługi w weekendy i święta mogą być rzadsze; skorzystaj z naszego narzędzia do planowania podróży na tej stronie, aby wyszukać konkretną datę.

Czy istnieją bezpośrednie połączenia kolejowe na trasie Firenze Campo di Marte - Firenze Santa Maria Novella?

Tak, można odbyć podróż na trasie Firenze Campo di Marte - Firenze Santa Maria Novella bez przesiadek. Dostępnych jest 57 pociagów bezpośrednich na trasie Firenze Campo di Marte - Firenze Santa Maria Novella. Chociaż może być ich mniej w zależności od dokładnej daty wyjazdu.

Jak wrócić do Firenze Campo di Marte?

Pociągiem, oczywiście. Zobacz pociągi na trasie Firenze Santa Maria Novella - Firenze Campo di Marte.
Podane informacje są ustalane na podstawie planowej usługi kolejowej na trasie Firenze Campo di Marte - Firenze Santa Maria Novella dla typowego dnia w tygodniu za pomocą danych rozkładu jazdy w dniu 20.03.2019. 20.03.2019. W weekendy, święta lub inne dni wyjątkowe dostępnych może być mniej usług. Oferowany zakres taryf został wyszukany przez naszych klientów w serwisie Trainline w dniu 01.10.2018 na podróż w dniu 01.10.2018 i obejmuje bilety dla dorosłych w klasie ekonomicznej bez użycia kart rabatowych i podróży autokarem.

Podróże rozpoczynają się lepiej z Trainline

Pomagamy klientom z całej Europy w dokonaniu ponad 125 000 inteligentnych rezerwacji każdego dnia